Ювентус - Реал Мадрид, до 1 април краля на Испания поздрави Реал Мадрид с победа във финала на Шампионската лига 2019

Оценяването в 20-та минута Krishtianu Ronaldu отвори след трансфера на Даниел Карвахал да се движи топката в дисталния долния ъгъл.

В края на един час от играта Гонсало Игуаин, уловени на доставката Aleksa Сандро, хвърляне на топката, за да Марио Манджукич, който, като топката назад към вратаря, феноменален красотата и прецизността в itsshevvats есента заби топката в дъга под гредата.

В 61-та минута след една отскочила Карло Kasemiro с 25 метра мощен изстрел към вратата, топката докосна крака му и Кедира, промяна на траекторията отлетя в ъгъла - Буфон е безсилна да помогне на тима си.

Три минути по-късно Лука Модрич от дясното крило в близката греда, където Роналдо влезе като ракети, "Shoot 'вратар италианци.

И завесата на мача окончателното поражение на "Ювентус" е издала Марко Асенсио, затваряне камера Марсело. По времето, когато "Ювентус" играе с десет мъже от премахването на Хуан Куадрадо, получи втори жълт картон в 84-та минута.

"Реал" спечели Шампионската лига за 12-ти път, подобряване на досието му. "Милан" спечели турнира 7 пъти, "Барселона", "Бавария" и "Ливърпул" - 5.

"Трансформатори" постави рекорд по точкуване в 60 поредни мача, а Роналдо отбеляза 600-Целта на кариерата си

Футболистите на испанския "Реал", определени с уникален рекорд, като вкара поне един гол във всяка една от 60-те официални мачове на отбора на сезона във всички турнири, в които е участвала, според RT.

Като цяло, футболистите на "Реал" ще отбележат 173 пъти в 60 мача, правейки по-малко от три гола на мач.

Също така, имайте предвид, че се удвои финала на Шампионската лига Krishtianu Ronaldu резки 600на си гол в кариерата си, превръщайки се в петия пореден път най-добрият bambardirom турнира.

"Аз няма да кажа, че ще работи в" Реал "всичко живо - води издание на думите на Зидан. - Но аз имам още една година от договора, и ще продължи да работи с отбора през следващия сезон."

Кралят на Испания Хуан Карлос I де Бурбон, посетил съблекалнята на Мадрид "Реал", след като победи "Ювентус" (4: 1) във финала на Шампионската лига. Той лично поздрави екипа и треньор с втора поредна победа в турнира, заяви, че "Съветски спорт".

¡НЕ ТЕ LO PIERDAS! Хуан Карлос I БайÓ Ал VESTUARIO ал FELICITAR а ла PLANTILLA дел Реал Мадрид. #FinalChampionsTotal pic.twitter.com/Vv1UkB6sgd

Кралят на Испания е бивш спортист. През 1972 г. той участва в Олимпийските игри в Мюнхен, където той взе 15-то място в конкурса за ветроходство.